NOVINKY

Opatření HB Print s.r.o. ve věci COVID-19

 

16.03.2020

Vážení obchodní partneři,

v souvislosti s vyhlášením vlády ČR o zákazu volného pohybu osob ze včerejšího večera a s ním souvisejících doporučení pro zaměstnavatele Vás informujeme o částečně omezeném provozu společnosti HB Print s.r.o., platným ode dneška do 23. 3. včetně:

- zakázková kancelář je v provozu od 8:00 – 14:00 každý den (v případech, kde je to možné, prosíme o omezení osobních návštěv a přesměrování komunikace na telefon a e-mail: jsme Vám k dispozici na obvyklých kontaktech, tisková data větších objemů doporučujeme zasílat přes službu https://www.uschovna.cz/)
- prosíme o pochopení v případě pozdržení zakázkové kanceláře a dalších našich zaměstnanců s odpověďmi na Vaše e-maily; všechny Vaše požadavky postupně zpracováváme
- prosíme o pochopení v případě prodloužené doby dodání Vaší zakázky (bude dohodnuto individuálně při komunikaci s Vaším obchodním referentem)

Dále bychom Vás rádi ujistili, že do dnešního dne nám není známo, že by některý z našich zaměstnanců byl nakažen onemocněním COVID-19, či se v nedávné minulosti navrátil z rizikových oblastí. V naší společnosti byla samozřejmě zavedena preventivní opatření za účelem zvýšení hygieny a desinfekce pracovního prostředí.
Jsme Vám tedy i nadále k dispozici, v případě jakýchkoliv dotazů se prosím obracejte na své obvyklé kontaktní osoby.

Děkujeme za spolupráci a přejeme všem pevné zdraví a klidné dny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Veselé Velikonoce přeje HBprint!

 

09. 04. 2020

Velikonoce bez pomlázky,

avšak plné smíchu přeje tým HB Printu v barvách CMYKu
Veselé Velikonoce přeje Tým HB Print.

 
Výročí 25 let společnosti HBprint

 

09. 04. 2020

Vážení zákazníci, vážení kolegové, milí přátelé,

letošní rok je pro firmu HB Print významným mezníkem. Právě dnes uběhlo 25 let od jejího založení. Během čtvrt století firma překonala pár nelehkých období a z garážové firmy se úspěšně vyvinula do dnešní podoby. Desítky zaměstnanců tu nechalo kus sebe, z věrných zákazníků se stali přátelé...

Děkujeme Vám, že jste, děkujeme Vám, že jsme…
Tým HB Print

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Ing. Jana Růžičková
Jednatelka

Napište Nám

HB PRINT, s.r.o., Spojovací 2426/2 Cheb 350 02

IČO: 63077345, DIČ: CZ63077345

HBPRINT_logo_kanka_2.png
  • Youtube
  • Facebook Sociální Icon