top of page

O nás

Tiskárna HB print s.r.o je ryze česká společnost s tradicí v polygrafickém průmyslu od roku 1990. V průběhu let jsme se z garážové tiskárny vyvinuli do největší tiskárny v Karlovarském kraji.

Vlastníme dva ofsetové tiskové stroje (B2 a B1), jeden digitální a technologii pro následné knihárenské zpracování. Zaměřujeme se na výrobu klasického merkantilu – ploché tiskoviny (od vizitek až po plakáty), skládané tiskoviny, různé typy vazeb (šité V1, lepené V2, pevné) z nichž vznikají časopisy, katalogy, knihy, a řadu dalších tiskovin. Specializujeme se na potisk nízkogramážního papíru za účelem výroby manuálů, návodů na použití a uživatelských příruček.

Vzhledem k naší poloze v nejzápadnějším cípu České republiky se zaměřujeme nejen na tuzemskou klientelu (kromě regionu Karlových Varů dodáváme až 450 km východně od Prahy), ale i na zahraniční zákazníky (především z Německa, ale i Francie a Itálie).

Všem nabízíme komplexní služby v oblasti ofsetového a digitálního tisku, grafické práce, tisk a následné knihárenské zpracování včetně dodání vlastním vozovým parkem.

Stavíme na vysoké kvalitě výroby, spolehlivých službách a rychlém, přátelském jednání. Naše více než 25letá historie s mezinárodními společnostmi nám, věříme, dodává na renomé, přesto však zůstáváme díky naší velikosti velice flexibilním partnerem, který Vám vždy pomůže nalézt to nejvhodnější řešení právě pro Vás.

DSC_0521-1.jpg
DSC_0089-1.jpg
bottom of page