O nás

Tiskárna HB print s.r.o je ryze česká společnost s tradicí v polygrafickém průmyslu od roku 1990. V průběhu let jsme se z garážové tiskárny vyvinuli do největší tiskárny v Karlovarském kraji.

Vlastníme dva ofsetové tiskové stroje (B2 a B1), jeden digitální a technologii pro následné knihárenské zpracování. Zaměřujeme se na výrobu klasického merkantilu – ploché tiskoviny (od vizitek až po plakáty), skládané tiskoviny, různé typy vazeb (šité V1, lepené V2, pevné) z nichž vznikají časopisy, katalogy, knihy, a řadu dalších tiskovin. Specializujeme se na potisk nízkogramážního papíru za účelem výroby manuálů, návodů na použití a uživatelských příruček.

Vzhledem k naší poloze v nejzápadnějším cípu České republiky se zaměřujeme nejen na tuzemskou klientelu (kromě regionu Karlových Varů dodáváme až 450 km východně od Prahy), ale i na zahraniční zákazníky (především z Německa, ale i Francie a Itálie).

Všem nabízíme komplexní služby v oblasti ofsetového a digitálního tisku, grafické práce, tisk a následné knihárenské zpracování včetně dodání vlastním vozovým parkem.

Stavíme na vysoké kvalitě výroby, spolehlivých službách a rychlém, přátelském jednání. Naše více než 25letá historie s mezinárodními společnostmi nám, věříme, dodává na renomé, přesto však zůstáváme díky naší velikosti velice flexibilním partnerem, který Vám vždy pomůže nalézt to nejvhodnější řešení právě pro Vás.

Napište Nám

HB PRINT, s.r.o., Spojovací 2426/2 Cheb 350 02

IČO: 63077345, DIČ: CZ63077345

Všeobecné obchodní podmínky

Zásady ochrany osobních údajů

HBPRINT_logo_kanka_2.png
  • Youtube
  • Facebook Sociální Icon